• Zde je vyrobeno všechno tak do domácností. Potažený koš na prádlo aby se barevně hodil do koupelny, Také je na jedné fotce příklad, jak jsem vyřešila lampu do koupelny nad zrcadlo. Jak už jsem někde psala mám ráda když jsou věci trochu jiné a originální. Nikde se mi žádná lampa nelíbila a tak jsem si jí takto vyrobila. Toto bylo opravdu jednoduché....:-).
  • Našila jsem povleční, nebesa, mantinely pro miminko, Dále rychlozavinovačku, spací pytel. Nechci aby to znělo špatně ale než koupit to co se prodává v obchodech, tak snad raději nic. Nevím proč se dětské povlečení nemůže zapnout alespoň na jeden knoflík. Zrovna tady bych nešetřila. Mantinel do postýlky by měl být také kolem celé postýlky. Jak dítě povaroste, cestuje po celé postýlce a bouchnot do hlavičky se může i tam kde mantinel není. V obchodech se  většinou prodávají jen kolem hlavičky. Na oko to vypadá hezky ale kvůli tomu se mantinel nepořizujme, že...:-). Teď jsem se trochu a zbytečně rozohnila ale některé nepraktické věci mě nenechávají úplně klidnou...:-)
  • Dale jsou na fotkách vidět jak jsou vyřešené vázičky aby vše zase ladilo, vázičky s ubrusem, atd....................všechno toto vypadá, že je nepodstatné ale právě tyto detaily dělají domov útulným domovem.
  • Samozřejmě dají se zkombinovat závěsy, s ubrusem, prostíráním a potahy na polštářky do stejných barev. Také se změní design celého byto, ktyž jsou například tyto věci vyměnitelné dle ročního období...:-) Hned máte jiný byt.